Ukázka woodkopfu

Diskuze o WOODKOPFu

Nový příspěvek:

 

kebuláč Hejňák - WC Kaplice

Wood, kebuláči,
potřeboval bych, prosím, kontakt (maila) na Šuldu. Bylo by možno?Potřebuji se s ním dohodnout na letním soustředění....

libuška

Ahoj, moc se mi líbí váš sport a vzhledem k tomu, že pracuji se dřevem, možná bych u chlebodárce mohla prosadit to, že bychom se dohodli na nějakém partnerství (např. bychom mohli zaplatit pití pro šampionáty), co vy na to?

Jeff

Woodkopf vypada dost dobre a je to super hra pro jeji nenarocnost i pratelskou soudrznost, mimo hru i se souperi!
Hlasim se k Vam a rad bych znal misto dalsich klani, nejlepe jeste letos!!!

Pro mimo i prazske woodkopfaky mam darek, pri zavolani meho taxi v Praze, po 22hod dostanou malou slevu na jízdné a při ceně nad 250Kč dostanou 20% dolu!!! Uz při zavolání o mé taxi nahlasit a potom dolozit, ze se jedna o wodkopfaka-kebulace! Volat cca 20min pred odjezdem, jsem po cele Praze.
Taxi.kuryr 13 : tel.773172172
Mozno dohodnout i odvoz na termin, napr na letiste nebo z nej!
Hodne spadlych fosen souperu preje
Jeff-Jirka-Taxi.kuryr 13

Jeff

Pro Ferriho vyrobce fosen na prani: zajimal by me kontakt a odkud jsi z duvodu zajmu o fosnu, ci vice. Dekuji Jeff

Tom

Ahoj...
Na jedné diskuzi na webu jsem našel názor, proč používat nečeské woodkopf, když krásné dřevhlav,či dřevohlav by bylo jistě vhodnější a přitom libozvučnější...
Moc moc se k tomu připojuji i já... Co vy na to? Za reakce předem děkuji.. Tom Knobloch, Chomutov


Naše odpověď:

Nazdar Tome!
Tento sport vznikl v Čechách a vymysleli jej přední čeští herci. To, že se tedy jedná o náš národní sport, nikdo zpochybnit nemůže. Woodkopf vznikl již asi před patnácti lety a od počátku se užíval tento název. Jeho tvůrci okamžitě vycítili obrovský mezinárodní potenciál této hry. Proto zvolili nejprve název Woodhead. Hned v zápětí bylo ovšem rozhodnuto, že tato hra se bude na věčné časy jmenovat Woodkopf (což má ještě zdůraznit světovost tohoto sportu). Navíc je hezky české pojmenovat český národní sport anglicko-německy. Dřevohlav mi nezní moc pěkně, ale pokud tak někdo bude woodkopf nazívat, nechť je mu přáno. Dopadne to ale zřejmě ještě hůře než s odbíjenou a volejbalem.
WOOD!

Kebuláč T.

Roman

Dobrý den. Je dutá hlava překážkou pro hru? V případě nárazu vydává tlumený zvuk, kterého by se soupeř mohl leknout. Co na to pravidla?


Naše odpověď:

Dutá hlava nevadí a soupeř musí být připraven na každý zvuk, který vydáš. Součástí taktiky některých kebuláčů je vyprávění vtipných historek s cílem rozesmát a tedy "rozvybrovat soupeře". Wood.

Kebuláč T.

Náčelník

Milý Karle, múzí principále,
bezva nápad. Máš samozřejmě mé požehnání. Vše ještě probereme na příštím sedění Rady starců.(Organizační struktura a rozšíření pravidel).
Náčelník
P.S.
Případných akcí se i s Ivanem rád zúčastním

Petr Poláček

Kontakt na me je:
ppoldis@seznam.cz
Jeste jednou dekuji.

Petr Poláček

Dobry den, mel bych vzkaz a zaroven zadost pro nacelnika. O co se jedna:
Jsme skupina pratel, ktera si kazdorocne "cisti krev" burcakem. Pri te prilezitosti poradame celovikendovou sportovni akci - turnaj dvojic v hrach kroket, petanque, kubb. (ucastni se vzdy cca 25 dvojic). Je to tedy vetsi akce. Letos bych rad pripojil woodkopf minimalne jako ukazkovou disciplinu. Jelikoz jsem si ted o vikendu vsiml, ze mate spoustu fosen erarnich, chtel jsem Vas pozadat, zda by bylo mozne na vikend od 1. do 4. rijna zapujcit treba 4-6 fosen. Jako protisluzbu Vam muzu nabidnout propagaci Woodkopfu a nebo zase naopak zapujceni hernich sad kubbu. Dekuji za odpoved.
Petr Polacek

kebuláč Kráťa

Wood!!!

Jen jsem chtěl ještě jednou moc poděkovat organizátorům nedělního mistrovství za pozvánku a za možnost změřit síly s borci (kebuláči) z různých koutů republiky. Akce byla velmi zdařilá a doufám, že se brzy domluvíme na nějakém dalším turnaji. Zdar a sílu. WOOD!!!

karel navrátil

Múzy zdraví kebuláče!

Rád bych připomněl odhodlání Múz stát se misionáři WOODKOPFU nejen pro dětské domovy.
Budeme vozit fošny a předvádět woodkopf umně (když s námi pojede ná petron Ivan Trojan, potažmo náčelník, či někdo jiný z UNIE) i neumně (pokud demonstraci necháte na nás). Vzhledem k tomu, že jeden z nás se přímo kvalifikoval do čtvrtfinále MS a všichni jsme odhodláni pilně trénovat, nebude snad mít naše neumětelství dlouhé trvání.

Pro naši misijní činnost by ovšem samozřejmě bylo dobré oficiální jmenování.
Žádám tedy tedy o ně Radu starců a slovutného náčelníka jménem o.s.Múzy dětem a všech múz i múzáků.

Woodkopfu zdar!

Karel Navrátil
múzí principál

Adam Smetana

Dobry den, nedari se mi na vas sehnat jakykoli kontakt, tak pisi sem. Zastupuji Kubb klub CR (www.kubb.cz). 12.-13.9.2009 poradame Mistrovstvi republiky v kubbu na Ladronce. Zjistili jsme, ze misto a termin se shoduji s Mistrovstvim sveta ve woodkopfu, ktere organizujete vy. Radi bychom se s vami domluvili na parametrech techto dvou akci tak, aby se odehraly ve vzajemne shode. Mohli byste nas prosim kontaktovat na e-mailu adam.smetana@kubb.cz.

Pavel Krtina

Wood! Právě jsem mluvil s kámošem šéfredaktorem Marketing Journalu (http://www.m-journal.cz) a tomu se prý líbí, jak jste si poradili s propagací Woodkopfu, takže ho teď lidi i vcelku znají. Mám vám domluvit rozhovor?

Jiří Procházka

Dobrý den, děkuji za Woodfopf. Nadchla nejen nás dospělé, ale i děti. Protože nejsme trénovaní a aby to děti bavilo trochu jsme jim ulehčili zápolení rozměry fošny a kšiltovkami. Chcete-li mrkněte na http://pastva.blog.cz . Ješte jednou díky FC Kozlík.


Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za informaci. Pro budoucnost woodkopfu je nezbytná právě výchova mládeže a s radostí pozorujeme, že jste objevili několik nadějných talentů. Dovolili jsme si zveřejnit jednu vaši fotografii u článku "Tréninkové metody". Jsme rádi, že hrajete woodkopf a těšíme se na vaše zástupce na MS. WOOD!

Clay

to Kebuláč Marv : kdyz se nekde sejde particka tak urcite staci kdyz se toho ujme kdokoliv, ale na akci jako je MS by to ofiko rozhodci chtelo

Kebuláč Marv

to Clay: obvykle to zastane někdo z rady starců...ono neni tak těžký rozhodnout, komu to spado z hlavy dřív...i když to školení na rozhodčí bych chtěl vidět...:-)

Clay

WOOD. Takova pekna hra by si zaslouzila mit i sve ofiko rozhodci. Se hlasim....

Petr F

Manéž BíPí se podařila. Kdo to nestihl tak ji může zpětně zhlédnout na ivysilání ČT > http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/30929232015-manez-bolka-polivky/
Ať žije Woodkopf.
Petr

kebuláč Kráťa

to Jana: Raketa taky létá do vesmíru a přesto s ní hrajeme tenis ;-) :-D :-D

Jana

Máte můj obrovský obdiv - úžasný sport!!! Mám malou připomínku k názvosloví - hracím nástrojem je prkno, ne fošna, fošnou lze nazvat desku od 40mm tloušťky. Pokud má deska tl. pouze 20mm, je stále prknem, alespoň podle ČSN. :o)


Naše odpověď:

Jano. Názvosloví určuje Náčelník Řezáč a s tím se nedá nic dělat. Fošna nefošna, prkno neprkno. Bob Jaškow

Celkem záznamů: 83
« < 1 2 3 4 5 > »

Aktuálně

Síň slávy

24.08.2012 17:00
Porvé hromadně zveřejňujeme a připomínáme vítěze minulých ročníků mistrovství světa ve WOODKOPFU.…

Ladronkafest Woodkopfu, Woodkopf Ladronkafestu!

24.08.2012 16:00
Náčelník rozhodl, Rada Starců schválila a my jsme nadšeně přivítali. Mistrovství světa ve Woodkopfu…

Tréninkové metody

08.04.2011 14:40
O Woodkopfu se říká, že nutným předpokladem pro úspěch je mít placatou hlavu, vysokou postavu,…

Anketa

Jak by se měl jmenovat maskot olympiády v roce 2224, kdy bude WOODKOPF konečně na programu her?


  • 63%

  • 6%

  • 4%

  • 10%

  • 17%

Počet hlasů: 418