Ukázka woodkopfu

Diskuze o WOODKOPFu

Nový příspěvek:

 

Kráťa

WOOD, děkuji organizátorům za super den. Doufám, že se to bude příští rok pořádat na jihu.

jarda

Mám ještě jeden dotaz k MS. Na kolikátou hodinu je v sobotu stanoven začátek klání a registrace borců??


Naše odpověď:

Registrace bude probíhat od 12 hodin do 13:30. Klání začíná ve 14:00!

jarda

Dotaz k mistrovství !! Bylo opravdu 24.8. 2011 ???? Vždyť to byla středa !! Původne mělo být dle sdělení Šuldy 24.9. 2011 !! To je sobota ! To by byl průser kdybysme to prošvihli !! Nejedná se o překlep v datumu ??????? Zdraví Wood-team Starý Plzenec.


Naše odpověď:

Je to v sobotu 24. 9. 2011. Všem kebuláčům se omlouvám za zmatky a těším se, že se sejdeme v rekordním počtu! T.

Jeff

Hlasí se Váš sympatizant Jeff a opět mám nabídku, neomezenou!
Pro mimo i prazske woodkopfaky mam darek, pri zavolani meho taxi v Praze, po dostanou slevu na jízdné a při ceně nad 250Kč dostanou 20% dolu!!! Uz při zavolání o mé taxi nahlasit, ze se jedna o wodkopfaka-kebulace! Volat cca 20min pred odjezdem, jsem po cele Praze.
Taxi.kuryr 13 : tel.773172172
Mozno dohodnout i odvoz na termin, napr na letiste nebo z nej, zvlast nutne treba pri MS 2011!
Hodne spadlych fosen souperu preje
Jeff-Jirka Taxi.kuryr 13

ŠULDA

WOOD KEBULÁČI.

MISTROVSTVÍ SVĚTA 2011 SE BUDE KONAT V SOBOTU 24. 9. V PRAZE NA LADRONCE .
PROSÍM ŠIŘTE TO.
VŠECHNY ZDRAVÍ ŠULDA

Pavel

Ajaj já jsem se sem nepodíval delší dobu a prošvihnul jsem mistrovství.. asi to bylo i tím, že jsem čekal půl roku marně na objednaná prkna..tak snad se dočkám a někdy příště :-)

Náčelník

Pevně doufáme, že máme zastání u velkého Kebuláče na nebesích, takže zítra bude svítit sluníčko. Jsme odhodláni uskutečnit klání i za nepříznivého počasí v místě předem určeném. S mokrou variantou nepočítáme. Woodkopfu zdar!

kebuláč Kráťa

WOOD!!!, jen jsem se chtěl zeptat, jestli existuje i nějaká ´mokrá´varianta? Uskuteční se mistrovství i za nepřízně počasí? Pojedeme 200 km, tak aby nebyl náš výlet zbytečný ;-) Děkuji

Náčelník

Dne 26.9. proběhlo shromáždění Rady starců. Na programu byla příprava malého mistrovství a další spolupráce s občanským sdružením Múzy dětem. Vše proběhlo v poklidné atmosféře a duševním souznění všech přítomných. Těším se s Vámi všemi na shledání 2.10.2010.
Váš Náčelník

Náčelník

Zásadní slovo náčelníka: 2. října 2010 se koná na Ladronce velké Woodkopfovské klání. Zápis kebuláčů od 11:00 do 12.30. Začátek klání 13:00. Všechny co nejsrdečněji zvu! Váš Náčelník

šulda

VŠEM -VŠEM-VŠEM !!!

2. ŘÍJNA NA LADRONCE, JAKO LONI, SE KONÁ VI. MISTROVSTVÍ SVĚTA VE WOODKOPFU.

DEJTE TO DÁL .

Náčelník

Pavle a Jardo, obdržel jsem vaše přihlášky a vítám vás do houfce kebuláčů. Ostatní závažné informace až po prázdninách. (Jsem mimo Prahu). Váš náčelník.

Jarda Kares

Zdarec příteli kebuláči z Plzně ! Malý spolek přátel tohoto sportu vznikl ve Starém Plzenci což od Plzně je vzdálenost kam se s prknem na hlavě v rámci tréninku dá dojít bez jeho upadnutí ! Můžeš se ozvat na adresu. kares.zw@seznam.cz. Taktéž vzkaz pro náčelníka, že na tuto adresu lze posílat veškeré registracní pokyny a informace. Woodu Zdar !!!

Pavel

OK, náčelníku díky za info.. Budu teda muset ten cucflek na hlavě vyléčit a vypěstovat vytvrdit :-) .. Škoda ta Vltava by mě lákala, ale já budu v té době v Itošce na dovče.. a to už nezměním asi bych potom už neměl kebuli..by mě přítelkyně zahlušila.. Rokycany to je kousek.. nemáš nějaký kontakt na někoho z Rokycan?

Náčelník

Pavle,
jakákoli úprava kebule (ať vlasaté nebo holé) je striktně zakázána. Na Smíchově jsem sledoval tvůj pohyb po kolbišti a myslím, že to je velice slibné.

Každoročně na začátku července sjíždíme Vltavu a při té příležitosti při kempování na Zlaté Koruně proběhne vodácký turnaj ve woodkopfu. Letos to vychází na 10. července. Tak kdybys náhodou jel okolo, zastav se. V Plzni o žádných kebuláčích nevím. Nejbližší jsou zřejmě v Rokycanech. S pozdravem "Ať žíjí tvrdé ploché kebule!",
tvůj náčelník.

Pavel Trampota

A ještě dotaz č2. Nějaký turnájek, nebo akcička, kde bych mohl opět zkusit štěstí s fošnou na mé holé hlavě? ( a udělat si zase díru do hlavy ) při té příležitosti mám dotaz, pokrývka hlavy pro nás bezvlasé je povolena? Nebo ne? Já jsem zkoušel na akci s Můzami točit fošnou na hlavě a to se mi podepsalo onou skvrnou Gorbačovkou, jak byla doma nazvána.

Pavel Trampota

Zdravím přátele kebuláče... já ještě kebuláč nejsem, tedy né registrovaný :-). V sobotu jsem přišel do styku. ne pohlavního... na Smíchově při závodech dračích lodí s woodkopfem. Zkusil jsem si i první mač a odřel lebku na ploše asi tak 2koruny... byl jsem pozván an podzimní mistrovství světa... a tak bych asi měl začít trénovat..tedy se ptám, je v Plzni nějký spolek kebuláčů, který by chtěl přijmout člena? PS: právě jsem si objednal fošny :-)

Náčelník

Jardo, skvělá zpráva!To, že se Woodkopf uchytil v kolébce osídlení Západočeského kraje je bomba!Pošlu přihlášky do naší Unie. Zprávy o dalších aktivitách budou na našich stránkách. S pozdravem množme se, množme se, množme se - náčelník.

Jarda Kares

Dotaz pro náčelníka. Dne 1.1.2010 vznikla v obci Starý Plzenec družina zapálených kebuláčů, kteří pilně trénují !Máme dotaz náčelníku . A to ohledně začlenění do unie a následné komunikace s ostatními kebuláči, včetně šíření informací a osvěty pro rozvoj tohoto sportu. Máme splnit nějaké přihlašovací povinnosti ???
Kontaktní adresa viz.můj email.Zatím díky a Woodkopfu ZDAR !!!!

Náčelník

Dne 2. května 2010 proběhla v jihočeských Poněšicích schůzka a rokování Rady starších. (Řezáč, Pachl, Šuler, Troup). Byla projednána a schválena úzká spolupráce s o.s. Múzy dětem. Dále bylo rozhodnuto vyslat členy Unie Woodkopf na akci "Na dračích lodích k létu" (též akce o.s. Múzy dětem), která se koná 12. června t.r. Na závěr bylo předběžně schváleno umístění příštího MS ve Woodkopfu do parku Ladronka v Praze. Se srdečným pozdravem Wivat Woodkopf - náčelník.
P.S.
Většina informací o tom, jak o.s. Múzy dětem propaguje woodkopf mezi dětmi v dětských domovech je k mání na www.muzydetem.cz

Celkem záznamů: 83
« < 1 2 3 4 5 > »

Aktuálně

Síň slávy

24.08.2012 17:00
Porvé hromadně zveřejňujeme a připomínáme vítěze minulých ročníků mistrovství světa ve WOODKOPFU.…

Ladronkafest Woodkopfu, Woodkopf Ladronkafestu!

24.08.2012 16:00
Náčelník rozhodl, Rada Starců schválila a my jsme nadšeně přivítali. Mistrovství světa ve Woodkopfu…

Tréninkové metody

08.04.2011 14:40
O Woodkopfu se říká, že nutným předpokladem pro úspěch je mít placatou hlavu, vysokou postavu,…

Anketa

Jak by se měl jmenovat maskot olympiády v roce 2224, kdy bude WOODKOPF konečně na programu her?


  • 63%

  • 6%

  • 4%

  • 10%

  • 16%

Počet hlasů: 437